Drodzy czytelnicy!
Pandemia koronawirusa zmienia nasze życie we wszystkich dziedzinach - również w kulturze. Maj jest przez nas, bibliotekarzy, szczególnie oczekiwany, ponieważ obchodzimy wtedy Tydzień Bibliotek i Dzień Bibliotekarza. niestety, w tym roku ze względów bezpieczeństwa nie możemy dla Państwa zorganizować żadnej imprezy w pomieszczeniach bibliotecznych, dlatego proponujemy spotkanie autorskie w przestrzeni multimedialnej. Spotkania poprowadzi, współpracujący z nami od lat, pan Roman Pankiewicz.
W ofercie mamy aż trzy tematy:
- dla dorosłych: spotkanie autorskie "Islandia - trzeci żywioł"
- dla dzieci: "5 zawodów kultury i oświaty"
- dla dzieci: "5 ważnych zawodów"
Mamy nadzieje, że każdy znajdzie sobie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej multimedialnej propozycji.

plakat_5_zawodow_kultury_maj.jpgplakat_Islandia_1.jpgplakat_5_waznych_zawodow_maj.jpg