To już 10 lat!

Wyjątkowy przebieg miało ostatnie - jubileuszowe spotkanie DKK. Wszystkim nam trudno było uwierzyć, że bielawski Dyskusyjny Klub Książki liczy już 10 lat!
Z rozrzewnieniem wspominałyśmy pierwsze spotkanie klubowiczów, które odbyło się 26 listopada 2009 roku w dawnej siedzibie przy ul. Stefana Żeromskiego 43 i poświęcone było twórczości Huberta Klimko-Dobrzanieckiego. Za nami wiele spotkań, mnóstwo przeczytanych stronic i wiele niezapomnianych rozmów o ciekawych książkach, ludziach, filmach i o tym wszystkim co nas frapuje i porusza. Lubimy ze sobą rozmawiać, poznawać swoje poglądy, a przede wszystkim cenimy sobie wspólnie spędzony czas. W ramach, realizowanego z powodzeniem od lat, cyklu „Kulturalnie i lokalnie…” odkryłyśmy wiele dolnośląskich atrakcji, jak np. wyjątkowy Zamek Kapitanowo w Ściniawce Średniej, czy unikatowe, choć znajdujące się w tak bliskim przecież Dzierżoniowie, Synagoga i Cmentarz Żydowski.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym Klubie. Mamy nadzieję, że przed nami do odkrycia jeszcze wiele tematów, autorów i miejsc. Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań!